Stein Erik Lie er godkjent megler av Finanstilsynet og er medlem av Norges eiendomsmeglerforbund. Stein Erik sin karriere startet i 2006 i Aktiv eiendomsmegling. Grunnet meget gode resultater ble Stein Erik raskt partner og medeier i kontoret han jobbet for. Etter 9 år i bransjen besitter Stein Erik en bred erfaring og faglig kompetanse som strekker over de fleste områder i meglingen. Han er løsnings- og salgsorientert i ethvert salgsoppdrag han gjennomfører. Stein Erik jobber alltid målbevisst for å finne de beste løsningene for sine kunder for å skape best mulig resultat. «Det finnes en kjøper til absolutt alle boliger». For de fleste er boligen den største formuen man besitter i løpet av livet. Stein Erik er ydmyk over å få forvalte denne formuen og bestreber seg alltid 100 % for at hans kunder skal få den optimale opplevelsen gjennom hans tjenester. Det å føle seg ivaretatt og trygg de få gangene kunden skal selge boligen sin i løpet av et liv, er avgjørende for Stein Erik. Hver kunde og hvert salgsoppdrag er helt unik, og han jobber knallhardt for at han alltid skal være en investering som gir merverdi for alle kunder og oppdragsgivere. Han skal ikke være en kostnad som spiser opp gevinsten men en god investering. Denne måten å tenke på gjør at Stein Erik får mange anbefalinger og har mange faste selgere som velger å bruke han som megler gang etter gang.
Bestill gratis verdivurdering
Lurer du på noe?
Har du noen spørsmål innen boligkjøp eller salg? Vi hjelper deg gjerne.
Jeg er veldig fornøyd med hele salgsprosessen. Det var god oppfølging hele veien. Spørsmål og innspill ble raskt besvart og fulgt opp.
- Bjørn Eivind Larsen, E, 18. jul ,2021
Ryddig og jordnære. Noen meglere snakker over kunden, Stein Erik snakker med kunden.
- Steffen Kofoed Moy, E, 11. des ,2020
Vi fikk tett og god oppfølging og alle avtaler ble holdt. Stein Erik hadde svært god lokalkunnskap og laget et flott prospekt. Vi er svært tilfreds med den jobbe Stein Erik og Proactive gjorde.
- Hanne Karin Solberg, E, 22. feb ,2018
Megler positiv og godt forberedt. God teft for riktig pris noe som viste seg å stemme. Prospekthefte meget bra.
- Tom Nilsen, E, 15. des ,2017
Meget fornøyd med hele prosessen. Og huset ble solgt :)
- Dagfinn Rognerud, E, 09. des ,2017
Vi måtte ha 7 ( syv) privatvisnibger fordi megleren dro på ferie.... dette føltes ikke greit for oss....
- Morten Strande, E, 18. okt ,2017
Profesjonelt og kjempe god service
- Tommy Bu Nilsen, E, 11. okt ,2017
Vi er veldig fornøyde med Proaktiv. Vi følte oss godt ivaretatt gjennom hele kjøpsprossessen og megler var behjelpelpelig med det vi hadde av spørsmål underveis.
Profesjonelt, trygt og ingen overraskelser underveis.
- Aleksander Weido Ørum, E, 09. okt ,2017
Stein Erik har hatt mange salg i området den siste tiden og oppnådd meget gode priser. Er offensiv og på. I tillegg er vi svært fornøyde med den ekspertisen han har trukket inn på fotografering/interiørstyling mv. Salget skjedde uten visning på bakgrunn av kontakter megler hadde.
- Ole Herman Nordby, E, 04. okt ,2017
meget bra
- Knut Thurmann Smith, E, 02. okt ,2017
Stein Erik var alltid tilgjengelig før, under og etter handelen. Han var veldig positiv og behjelpelig under hele prosessen.
- Knut Arne Bjerkeli, E, 28. mai ,2017
Kjempe fornøyd
- Håkon Halvorsen, E, 17. des ,2016
Stein Erik og hans team fremstår som meget faglig dyktige. Etter å ha kjøpt boligen hvor Stein Erik var megler, var jeg ikke i tvil på hvem jeg skulle bruke som megler da jeg skulle selge min bolig.
- Anders Gretteberg, E, 17. des ,2016
Megler var profesjonell og tenkte på alt
- Arne Christian Eger, E, 15. des ,2016
Meget fornøyd fra første møte med megler til kontraktsmøte😃
- Anders Gretteberg, E, 18. nov ,2016
Selger var hyggelig uten å virke påtrengende, meget bra.
- Aage Sørbø, E, 17. nov ,2016
Stein Erik skiller seg ut fra andre meglere på en svært positiv måte. Han er ryddig, engasjert og har en svært god forståelse av boligmarkedet i Holmestrand. Vi sitter igjen med en utelukkende positiv opplevelse!
Vi hadde en svært god erfaring med vårt hussalg, megler var alltid tigjengelig og behjelpelig med våre spørsmål. Det ble en effektiv og trygg prosess. Dyktig megler og og fotografer ga oss et salget godt over prisantydning, og vi kunne ikke vært mer fornøyd! Anbefaler Proaktiv til alle som skal selge hus, og da spesielt Stein Erik Lie som var vår megler.
- Ida Olaussen, E, 07. jul ,2016
Veldig fornøyd med proaktiv og megler. \r\nFlott prospekt som skilte seg ut med fine bilder. Fin og informativ annonse på finn. \r\nEngasjert og lett tilgjengelig megler som vi hadde fin dialog med underveis. \r\n
- Linda Merethe Lønn, E, 10. jun ,2016
Veldig godt fornøyd med hele prosessen, og opplevde Stein Erik som en selger med god fagkunnskap.
- Vibeke Hulda Hammerstad, E, 27. jan ,2016
Veldig FORNØYD !!!
- Pawel Sypien, E, 22. okt ,2015
Stein Erik oppretthold sin iver selv etter underskrevet kontrakt og var alltid tilgjengelig og behjelpelig under hele prosessen. Anbefales.
- Lars Roger Thomas, E, 10. sep ,2015
Effektiv, trygg og bekymringsfri salgsprosess. Det skaper godt forhold mellom kjøper og selger, både under, og etter signering.
- Tom Arne Kirchner, E, 02. sep ,2015
Denne vinner nok ikke jeg
- Knut Eivind Pettersen, E, 10. jul ,2015
Stein Erik Lie var ryddig, interessert og grundig, han gjorde en meget god jobb. Han kan trygt anbefales.
- Harald Falck, E, 27. jun ,2015
Veldig hyggelig megler, som heller ikke var påtrengende. Ga et solid inntrykk.
- Bente Alvestad, E, 19. mar ,2015
Var uheldig å få en slitsom kjøper på huset :-( mye tull og tøys fra kjøpers side. Synes det tok litt lang tid å få solgt huset, litt rart siden huset har topp beliggenhet og det er ganske nytt og lite som må gjøres med huset, godt vedlikeholdt hus, med få mangler.\r\n\r\nTotalt sett har jeg et bra inntrykk av megler, selv om salget gikk litt trått. Noe surr i forbindelse med skifte av navneskifte (Aktiv - ProAktiv Eindom)\r\n